Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/mkkrawczyk/bhpdlabiznesu.pl/public_html/wp-content/themes/bhp/functions.php on line 5806
Zaznacz stronę

Nota informacyjna

dotycząca zawartości strony internetowej BHPdlaBiznesu.pl

Strona BHP dla biznesu

Właścicielem strony internetowej działającej pod adresem www.bhpdlabiznesu.pl jest BHP DLA BIZNESU – OŚRODEK SZKOLENIOWY Marcin Krawczyk z siedzibą w Ząbkach.

Wszelkie zawarte na stronie treści, opracowania, układ graficzny, ilustracje i fotografie znajdują się pod ochroną prawną zgodnie z postanowieniami prawa autorskiego na mocy UOPAiPP z 1994 roku z późniejszymi zmianami.

Ewentualnie występujące nazwy produktowe, zastrzeżone znaki towarowe, fotografie oraz wszelkie inne utwory prawa autorskiego zamieszczone na stronie www.bhpdlabiznesu.pl i nie należące do BHP DLA BIZNESU – OŚRODEK SZKOLENIOWY Marcin Krawczyk są własnością ich prawnych właścicieli.
Zostały one przedstawione w celach informacyjnych wyłącznie dla zaprezentowania oferty szkoleniowej ośrodka.

Do wykonania strony użyto między innymi materiały oparte na licencjach OS i CC0 PD.

Nieautoryzowane wykorzystywanie niniejszej witryny internetowej w całości, jak i we fragmentach (takie jak powielanie dowolną techniką, przechowywanie i udostępnianie) jest bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela zabronione.